Zespół Kancelarii

personal-791366_1920

_mg_4576_1

Radca Prawny Katarzyna Radosiewicz

od 15 lat wykonuje zawód radcy prawnego świadcząc pomoc prawną zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom oraz jednostkom organizacyjnym.  Od 10 lat prowadzi indywidualną praktykę radcy prawnego z siedzibą Pruszkowie świadcząc pomoc prawną na terenie Warszawy, Pruszkowa, Piaseczna, Grodziska Mazowieckiego, Legionowa, a także w sądach w innych miastach w Polsce – Gdańsk, Szczecin, Katowice, Kraków, Opole, Lublin i in. Reprezentuje Klientów w postępowaniach sądowych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, a także w postępowaniach karnych. Radca prawny Katarzyna Radosiewicz była w latach 2000 – 2008 specjalistą w Ministerstwie Transportu, a następnie radcą prawnym i Dyrektorem Departamentu w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego, specjalizując się w  sprawach ochrony praw pasażerów lotniczych, umowach lotniczych, umowach przewozu, postępowaniach administracyjnych oraz postępowaniach sądowo-administracyjnych.

Radca prawny Katarzyna Radosiewicz była wykładowcą w Wyższej Szkole Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oraz Wyższej Szkole Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Warszawie (aktualnie Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie).

W 2005 roku ukończyła z wyróżnieniem studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie aplikacje radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

 Radca Prawny Mariusz Rogojsz

W 2012 roku ukończył Wydział Prawa i Administracji UW. W 2016 roku został wpisany na listę radców prawnych.  W Kancelarii pracuje od 2011 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym oraz prawie administracyjnym w tym w sprawach z zakresu przewozów lotniczych i transportu pasażerskiego. W kręgu jego prawniczych zainteresowań znajduje się prawo medyczne oraz prawo cywilne, w szczególności ochrona dóbr osobistych.

Zajmuje się reprezentacją klientów przed sądami, sporządza pisma procesowe, opinie prawne oraz umowy.

 

 

Reklamy